Dentální hygiena Brno

Zubní ordinace Brno - MUDr. Tomáš Sojka

DENTAMEDIKA.cz

 

 

Vrcholem medicíny nejsou složíté operace a obtížná léčba rozvinutých příznaků chorob, ale znalost a praktikování  jednoduchých opatření, která potlačují onemocnění dříve, než se stačí projevit.

Momentálně bohužel na dentální hygienu nové pacienty

NEPŘIJÍMÁME

 


 

Pevné zuby bez kazů, zdravé dásně i okolní kost

                            

1. poučený pacient

správně provádějící domácí dentální hygienu

 

2. Péče dentální hygienistky,

číštění obtížně dostupných míst - zejména pod dásní


 

Objednejte se na profesionální čištění zubů a na individuální  instruktáž dentální hygieny v Brně

 

Momentálně bohužel na dentální hygienu nové pacienty

NEPŘIJÍMÁME

 

 

   Naše dentální hygienistky vám podrobně vysvětlí a názorně ukážou, jak nejlépe pečovat o chrup a dásně. Pomohou Vám získat dovednosti, které jsou nezbytné pro zdravé dásně bez zánětů a pevné zuby bez kazů. Vyšetří váš chrup a dásně, hodnoty zaznamenají do dokumentace tak, aby bylo možno průběh a výsledky léčby hodnotit při dalších návštěvách a konkrétněji se zaměřit na individuální obtíže. Vyčistí vám kořeny zubů tam, kam se při běžném čištění zubů nemůžete dostat. Tím se dásně zbaví zánětu a mají tendenci se k uvolněným zubům opět přihojit. Během návštěvy dentální hygienistky jsou vám také odstraněny nepěkné barevné pigmenty (kava, čaj, kouření atd.) z povrchu zubů, zubní plak a zubní kámen.

 

Tel.: +420 543 239 067

 

Na dentální hygienu přijímáme i pacienty jiných lékařů.

 

Na dentální hygienu je vhodné sebou nosit vlastní zubní a mezizubní kartáček (nebo i jiné pomůcky dentální hygieny), které pacient používá doma, aby dentální hygienistka mohla posoudit jejich vhodnost, případně je využít při instruktáži přímo v ústech pacienta.

 

 


 

Doporučujeme přečíst související odkazy:   Prevence   Parodontitida   Vector   Air-Flow